Aktuální ročník 2015

Miss kočka 2015 byla v sobotu 7. listopadu v Kulturním centru Zahrada v Praze 11-Chodov, ul. Malenická 1784. Akce byla pořádána ve spolupráci s MČ Praha 11.

Všechny vítěze najde zde, fotky z akce zde

Událost je i na FB - připojit se můžete zde

S radostí oznamujeme, že i letos nám zachovala přízeň skvělá Lena Venclíková, uznávaná mezinárodní posuzovatelka koček a přítomným zjemcům opět posoudila jejich kočky – jako na opravdové výstavě (tedy s posudkem a kokardou)! A to jen za drobný dárek (50 Kč) do útulkové kasičky. Byl to její nápad a mockrát jí za to děkujeme!
A tentokrát na to nebyla sama – přišla s ní i Adéla Justová, chovatelka mainských mývalích koček a žák posuzovatel na kategorii polodlouhosrstých koček. Takže obě dámy společně stihly posoudit dvojnásobek vašich kočiček! Mockrát za to oběma děkujeme!

PARTNEŘI MISS KOČKA 2015

BRITGENERÁLNÍM PARTNEREM letošního ročníku je značka BRIT.

Vítězové dostanou kvalitní krmení, které si získává čím dál větší oblibu u majitelů kočiček i psů.

 

HAF MNAUČasopis HAF & MŇAU pro milovníky a majitele psů a koček

 

 

logo_ZOPha8Za laskavé zapůjčení klecí moc děkujeme ZO chovatelů koček v Praze 8, ČSCH

 

 

 

 

 

Ceny pro vítěze věnuje i značka Cat´s Best – dostanou skvělé kočkolity, které si mnoho chovatelů pochvaluje! Na dárky od této firmy se mohou těšit i přítomné útulky!

 

 

 

EnergyDalší skvělý partner je letos firma Energy Vet, která věnuje hodnotné dárky pro vítěze a dále bude na místě poskytovat poradnu pro majitelé kočiček zdarma – o zdraví, kondici atd.

Další partner – obchod MUFFY.CZ, který prodává pouze kvalitní a zdravá krmiva. Některé Muffy-obchodznačky krmiv najdete pouze u něj! Pro své klienty má zajímavé slevy, navíc při každém nákupu nad 500 Kč dostane váš mazlík dárek zdarma. Prodává také YOGGIES JOGURTY PRO PSY A KOČKY se skvělými účinky na pevné zdraví a imunitu pejsků i kočiček.
Obchod věnuje dvěma vítězkám Miss kočky balíčky, každý v hodnotě okolo 500 Kč, kde bude několik vitamínových doplňků, hračka a lososový olej (německý LupoSan).

cattoi-logo_kockaPředstavujeme dalšího partnera a jeho převratnou novinku – JEDNORÁZOVÝ KOČIČÍ ZÁCHOD!
Každá oceněná Miss kočka 2015 dostane tento originální český výrobek. Návštěvníci si je budou moci prohlédnout a zakoupit v předsálí. Jak to funguje se podívejte zde.

holidaycatDalší ceny pro vítěze – VŠICHNI dostanou voucher na 30% slevu hlídání koček u Profesionální služby hlídání koček HolidayCat!

 

voucherHotel pro kočky VIP Cats věnuje třem hlavním vítězům týdenní/pětidenní ubytování, a to Absolutnímu vítězi v Pokoji VIP De Luxe pokoji a Kočce a Kocourovi roku v Pokoji De Luxe.

voucher kocour