Generální partner: EquiZoo

Ráj pro zvířata už tady na Zemi

Tak tohle jste opravdu ještě nezažili! Když vstoupíte do prodejny EquiZoo v Čestlicích, octnete se v opravdovém ráji nejen pro zvířata, ale především pro jejich majitele…

Úplně první, co na vás udělá dojem, je vůně. Vážně, v téhle prodejně to voní! Přestože jsou tam hromady krmení, nejrůznějších pamlsků, ale též živá zvířata… Nenarazíte na typický zá/pach „zverimexu“, jak ho znáte ze svých nákupů pro své zvířecí miláčky.

Další, co vás zaujme – obrovský prostor. Prodejna (skoro 900 m2) zabírá dokonce hned dvě patra, která spojují jezdící schody a obě jsou až po střechu doslova našlapána atraktivním zbožím – ale přesto nehrozí, že by vám někdo při výběru dýchal na záda. Je to díky širokým, dobře promyšleným uličkám a velkorysému rozložení nabízených produktů. Řadu zákazníků jistě také potěší, že zde podporují české výrobce. Vybrat si tak můžete z řady kvalitních českých produktů.

Naprostým unikátem pak je, že nabízí i potřeby pro koně a jejich majitele a jezdce, a to už od těch nejmenších. Odkazuje na to i samotný název – z latinského equus (kůň) a pod zoo se „schovají“ všechna další zvířata, pro která zde najdete množství kvalitních kompletních i doplňkových krmiv, produktů pro péči, doplňků a dalších potřebných věcí. Ať už máte pejska, kočičku, králíčka, rybičku či jakéhokoliv jiného mazlíčka, zde si pro něj vyberete vše, co potřebujete.

Chceme lidem a jejich mazlíčkům dělat radost!

Prodejna byla založena rodinnou firmou, která se tomuto oboru věnuje už dlouhou řadu let. Zakládají si na profesionálním přístupu, nabídce kvalitních produktů a celkově přátelské a příjemné atmosféře, což je znát v celém obchodě. Personál je velmi milý, ochotný a – co je nejdůležitější – velmi dobře obeznámený se sortimentem a s chovem zvířat, takže vám umí opravdu fundovaně poradit. Jak mi potvrdil pan Miroslav Veselý, zakladatel a jeden z majitelů prodejny, vzdělávání svých kolegů věnují značnou pozornost: „Naše spolupracovníky systematicky školíme. Všichni zde máme několik zvířat a každý se specializuje na jiný druh. Na každé směně je vždy minimálně jeden expert na koně a mezi zaměstnanci máme i kolegy s odborným VŠ vzděláním v oboru chovatelství. Takže kdykoliv přijdete, vždy vám tu dobře a rádi poradíme. A hlavně – chceme lidem a mazlíčkům dělat radost!“

I proto mají pro své zákazníky opravdu velkorysý věrnostní program – za každých 500 Kč dostanete nálepku s erbem EquiZoo do zákaznické kartičky. Už za 10 nálepek máte na ten další slevu plných 20 %! A výše není nijak omezená.

Tak velký výběr pro kočky snad nenajdete nikde jinde. Potěšit kočičí božstvo není snadné, a proto je široký výběr důležitý. Kapsičky, konzervy, granule, též hračky, škrabadla, potřeby pro péči o srst, toalety, ale i bezpečnostní sítě a zábrany do oken, dvířka a mnoho jiného.

Nekonečné regály hraček (a podobně i pamlsků) pro psy i kočky – tady si vybere opravdu každý. Potěší i velký výběr interaktivních hraček, kterými potrápíte mozkové závity svého miláčka a zabavíte ho na delší dobu.

V EquiZoo důsledně dbají na dodržování hygieny a pořádku – všude je vzorně čisto, v regálech vše pečlivě srovnané. Čímž se vlastně dostáváme opět na začátek reportáže – prodejna krásně voní a cítíte se v ní velmi příjemně. Atmosféru dokreslí i dvě živé stěny s rostlinami, které zdobí prodejny hned u vstupu.
Za naprostý základ u svých lidí považuje pan Veselý lásku ke zvířatům. A nutno podotknout, že je to znát – na celkové atmosféře prodejny, odkud se vám snad ani nechce odejít. Pořád objevujete další a další novinky a ne/zbytnosti, které nutně musíte svému miláčkovi pořídit. Po hodince strávené v EquiZoo (uteče to jak voda, to mi věřte) se těšíte, až sem znovu zavítáte 🙂

Prodejnu najdete v OC Spektrum v Čestlicích tady

https://www.equizoo.cz